TATRYDOM Pokoje Zakopane Kwatera prywatna

TATRYDOM Pokoje Zakopane
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2630
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2631
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2632
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2633
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2634
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2635
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2636
TATRYDOM Pokoje Zakopane - zdjęcie 2637
WWW tatrydom@poczta.onet.pl
Telefon
182015109,601433503
Adres ul.Wojciecha Brzegi 7
Zakopane
Małopolskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Posiadam pokoje 2,3 i 4os. w większości z łazienkami i balkonami. Są także pokoje 2-poziomowe z antresolami(2 osobowymi) do spania. Większość pokoi wykończonych jest w drewnie. W każdym pokoju znajduje się TV-SAT, są ogólnie dostępne dwa aneksy kuchenne, jeden z kominkiem, pokoje znajdujące się na innym piętrze niż aneks kuchenny posiadają własne czajniki. Jest dostępne łóżeczko rozkładane dla dzieci.

Na terenie obiektu jest dostępny internet bezprzewodowy.

Z okien rozciąga się piękny widok na Giewont, obok znajduje się las i łąki. Do Krupówek można dojść w 15-20min.pieszo - ok.1km., blisko znajduje się wejście do Parku Tatrzańskiego przez wejście do Doliny Strążyskiej. Bardzo spokojna okolica.

Przed domem znajduje się miejsce parkingowe, jest również plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie można skorzystać z grilla pod altanką i miejsca na ognisko. W okresie zimowym zapraszam na znajdujący się ok.100m. niewielki, orczykowy wyciąg narciarski, a w odległości ok.800m. są dostępne 2 wyciągi krzesełkowe na Szymoszkową.

W okresie Sylwestra wynajmujemy pokoje na terminy tygodniowe, ceny w tym terminie kształtują się między 80-100pln/os. Przy dłuższych terminach ceny można negocjować.

W sprawie rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny. Wymagany jest zadatek


Zobacz pokoje