Paweł Budz Domek

Paweł Budz
Paweł Budz - zdjęcie 4972
Paweł Budz - zdjęcie 4981
Paweł Budz - zdjęcie 4980
Paweł Budz - zdjęcie 4979
Paweł Budz - zdjęcie 4978
Paweł Budz - zdjęcie 4977
Paweł Budz - zdjęcie 4976
Paweł Budz - zdjęcie 4974
Paweł Budz - zdjęcie 4973
Paweł Budz - zdjęcie 4982
WWW budzuu@wp.pl
Telefon
660417817
Adres Sądelska, 85a
34-531 Zakopane
Małopolskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Odległości do innych obiektów

Chałupki pod Giewontem – z pięknym widokiem na Giewont.

Nasze domki położone są w pięknej miejscowości Murzasichle na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. u podnóża Tatr w pobliżu granicy Tatrzańskiego Parku Narodowym, w odległości 7 km od Zakopanego. Początek wielu szlaków turystycznych rozpoczyna się właśnie tutaj, gdzie wyjątkowy widok , klimat i atmosfera zaprasza gości do Chałupek pod Giewontem na wypoczynek w ciszy i spokoju oraz niepowtarzalnej atmosferze.

Domki zbudowane są z drewna świerkowego, każdy z niech jest niezależny, przeznaczony tylko dla wynajmujących gości. Domki są dwupoziomowe z balkonem z którego roztacza się wspaniały widok na panoramę Tatr , oprócz balkonu posiadają również zadaszony taras na który wychodzi się z salonu, na tarasie można grilować w otoczeniu pięknej przyrody oraz czystego powietrza. Na terenie domków jest dostęp do Internetu, TV- SAT, DVD, wieży Hi Fi.

Domek nr 1 jest domkiem 10 osobowym. Na Parterze tego domku znajduje się łazienka, stylowa góralska izba, aneks kuchenny oraz salon z kominkiem. W salonie znajduje się również rozkładana sofa oferująca miejsce snu dla 2 osób.
Na piętrze znajduje się łazienka dwie sypialnie 2-osobowe, oraz jedna sypialnia 4-osobowa z widokowym balkonem.

Domek nr 2 oraz nr 3 mieści nawet do 12 osób. Na parterze tych domków znajduje się łazienka, sypialnia 2-osobowa, aneks kuchenny oraz salon z kominkiem. W salonie rozkładana sofa oferuje 2 miejsca do spania.
Na piętrze znajduje się łazienka dwie sypialnie 2-osobowe, oraz jedna sypialnia 4 osobowa i widokowy balkon.
 
Domek nr 4,5,6 miejści nawet do 14 osób. Na parterze tych domków znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz salon z kominkiem. W salonie rozkładana sofa oferuje 2 miejsca do spania.
Na piętrze znajduje się łazienka dwie sypialnie 2-osobowe, oraz jedna sypialnia 4 osobowa i widokowy balkon. Na poddaszu dwie sypialnie 2-osobowe.


Domek nr 7 jest domkiem 6-osobowym. Na parterze tego domku znajduje się korytarz z suszarką na buty narciarskie , łazienka z prysznicem, salon z aneksem kuchennym , 6-osobowym stołem oraz góralskim kominkiem. W salonie rozkładana sofa oferuje miejsce snu dla 2 osób. Na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem, dwie sypialnie 3-osobowe. Każdy z pokoi posiada również telewizor.


Zobacz pokoje
Udogodnienia
Plac zabaw dla dzieci
Huśtawka
Miejsce na ognisko
Miejsce na grill
Parking