Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1559
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1560
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1561
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1562
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1563
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1564
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1565
Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK - zdjęcie 1566
WWW jeremi.gorzynski@wp.pl
Telefon
75 7621581,609843896
Adres 58 562 Podgórzyn Zachełmie 43
Zachełmie gm. Podgórzyn
Dolnośląskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Nasze Agroturystyka znajduje się w czterohektarowym gospodarstwie, na uboczu wsi Zachełmie, 570 m npm. pomiędzy Karpaczem i Szklarską Porębą. Jest doskonałym miejscem aby odpocząć od zgiełku dzisiejszego świata. Z okien pokoi gościnnych rozpościera się widok na całe pasmo Karkonoszy i Śnieżkę, oraz na zamek Chojnik. Krzyżujące się w pobliżu szlaki turystyczne dają możliwość organizowania wielu ciekawych wycieczek pieszych i rowerowych. 800 m. od nas jest stadnina koni dla miłośników jazdy w siodle lub przejażdżek bryczką, a zimą można organizować kuligi. Nasze Gospodarstwo jest idealnym miejscem do wypoczynku dla rodzin lubiących ciszę, spokój, spacery po lesie i górach czy też zwiedzanie znajdujących się w pobliżu licznych atrakcji turystycznych. Położone jest na rozległym terenie, daleko od ruchliwych dróg, w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu.
Do dyspozycji gości jest 5 pokoi 2 i 3 osobowych z balkonami, TV SAT i bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym 3 pokojowy apartamencik, sauna i bilard, możliwość zorganizowania grilla i ogniska.
Oferujemy również całoroczny domek z dwiema sypialniami, łazienką, salonikiem z aneksem kuchennym i dużym zadaszonym tarasem.
Na życzenie zapewniamy smaczne domowe posiłki. Zapraszamy


Zobacz pokoje