Góralski Gościniec Kwatera prywatna

Góralski Gościniec
Góralski Gościniec - zdjęcie 3100
Góralski Gościniec - zdjęcie 3101
Góralski Gościniec - zdjęcie 3102
Góralski Gościniec - zdjęcie 3103
Góralski Gościniec - zdjęcie 3104
WWW kontakt@goralskigosciniec.com.pl
Telefon
182074115 69298027
Adres Suche 39
Poronin
Małopolskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Zapraszamy do góralskich progów gościńca położonego w Suchym, koło Poronina w samym sercu Podhala.
Gościniec dysponuje 20 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4, osobowymi urządzonymi w góralskim stylu, z drewnianymi meblami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem(ręczniki), telewizor, oraz niektóre z nich posiadaja balkon.


W stylowej, góralskiej jadalni mogą Państwo skosztować serwowanych przez nas regionalnych potraw. Regionalnego charakteru dodają własnoręcznie wykonane drewniane meble i ogólny wystrój sali, w której możemy zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe(komunia ,wesele ,chrzciny)
Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na odpoczynek w ogrodzie. Istnieje możliwość zapalenia grila czy ogniska. Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatny parking samochodowy.
Nasz obiekt jest znakomitą bazą wypadową dla miłośników sportów zimowych. W odległości 300m od niego znajduje się narciarski wyciąg orczykowy, a około 10 minut jazdy samochodem znajduje się duży kompleks narciarski "Małe Ciche" z wyciągiem krzesełkowym, orczykowym i dużą bazą gastronomiczną. Około 15 minut jazdy samochodem od naszego obiektu, znajduje się Aqua Park z ciepłymi wodami geotermalnymi, w których można kąpać się zarówno latem jak i zimą.

Sklep spożywczy - 30m
Przystanek PKS - 10m (jazda do centrum Zakopanego zajmuje ok. 10-15 minut)

UWAGA!
Istnieje możliwość zorganizowania zimowego kuligu, a latem przejażdzki bryczką konną.

Serdecznie zapraszamy do Suchego!

Gospodarze
Zobacz pokoje