Sieć Hoteli Fero Hotel

Sieć Hoteli Fero
Sieć Hoteli Fero - zdjęcie 10
Sieć Hoteli Fero - zdjęcie 11
Sieć Hoteli Fero - zdjęcie 12
Sieć Hoteli Fero - zdjęcie 13
Sieć Hoteli Fero - zdjęcie 14
WWW ferohotele@gmail.com
Telefon
33 863 60 23
Adres Szczybork
Korbielów
Śląskie (Polska)
Położenie na mapie
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca
Fero to rozwijająca się sieć obiektów hotelarskich i gastronomicznych w skład wchodzą następujące obiekty:

Fero Zajazd Smrek Korbielów specjalizuje się w daniach z dziczyzny oraz kuchni polskiej, organizujemy różnorodne imprezy okolicznościowe, posiadamy salę na ok. 60 osób.

Fero Active 4 Fun Korbielów specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów o charakterze integracyjno-rozrywkowym dla grup zorganizowanych a także w szeroko rozumianym wypoczynku dla gości indywidualnych.

Hotel Fero Lux*** Korbielów specjalizuje się w pobytach gości indywidualnych z różnorodnym programem sportowo-rekreacyjnym, organizujemy wczasy z dietą strukturalną, a wiosną i jesienią szkolenia oraz integracje dla firm.

Hotel Fero Express*** Kraków specjalizuje się w obsłudze zarówno gości indywidualnych, jak i grupowych; organizujemy szkolenia, konferencje, bankiety do 350 osób, przyjęcia okolicznościowe.

FERO Stadnina koni huculskich Korbielów- specjalizuje się w organizowaniu zajęć dla gości indywidualnych i firm, w obrębie stadniny organizujemy biesiady z ogniskiem, grillem i jazdą konną, rajdy konne, nauka jazdy w siodle.

Szczegóły na stronie http://www.ferohotele.pl


Zobacz pokoje
LAZUROWY
Ilość miejsc noclegowych
2
Cena
200.00 Za
Opis TEST